Школа эйдотехники
ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 
 
 
 
 

Партнеры и друзья

pti.eidotehnika.org/

Пилотный клас ШЕ при ЗОШ№26 м.Вінниці   З 2004 р. Проект - Пилотный 4-В клас по застосуванні методик мнемотехніки. Заклад «Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №26 м. Вінниці» Класний керівник - Парнивода Тетяна Іванівна Адреса:21036 м. Вінниці, вул. Хмельницьке шосе, 27 тел. 35 – 50 – 56, 59 – 21 – 82

vin30.eidotehnika.org/

ДНЗ №30 "Світлячок" м.Вінниця  Пріоритетами у роботі педагогічного колективу дошкільного закладу є забезпечення умов для розвитку і зростання активності кожної дитини, її ініціативної поведінки при ознайомленні з навколишніми предметами та оточуючим світом, а також у становленні міжособистісних контактів, заснованих на принципах партнерства.

www.apsu.org.ua/

Академия Педагогических Наук  Академія педагогічних наук України як вища галузева державна наукова установа була створена в 1992 році (Указ Президента України від 4 березня 1992 р. та постанова Кабінету Міністрів України від 16 червня 1992 р.). Загальна чисельність членів АПН становить 142 чол., з них 51 дійсний член і 91 член-кореспондент; 30 іноземних членів. Президентом Академії є академік НАН і АПН України Кремень В.Г., першим віце-президентом - академік Мадзігон В.М., віце-президентом - академік Савченко О

www.mandrivets.com/

Издательство " МАНДРІВЕЦЬ"  Видавництво “Мандрівець” яке існує 18 років.видає навчальну, навчально-методичну та довідкову літературу для учнів, учителів, методистів загальноосвітніх навчальних закладів, вихователів, педагогів та керівників дошкільних навчальних закладів, а також студентів і науковців. Справжній скарб видавництва “Мандрівець” – це автори. З нами співпрацюють видатні науковці, методисти, психологи, педагоги-новатори й талановиті вихователі та вчителі.

shkola-licej6.te.ua/

Школа – ліцей №6 ім.Н.Яремчука м.Тернопіль  Тернопільську школу-ліцей №6 в Україні вважають однією з найпрогресивніших Щоб успішно навчатись, дитину потрібно стимулювати та заохочувати. Звичайні учнівські будні не повинні проходити сухо та лише за шкільною партою. Конкурси, інтелектуальні розваги, стимулюючі додаткові бали за успіхи та багато інших новаторських ідей уже давно є «родзинкою» Тернопільської школи-ліцею №6 імені Назарія Яремчука.

mmk.edu.vn.ua/

Методичний кабінет департаменту освіти ВМР  Методичний кабінет департаменту освіти Вінницької міської ради

shkola-licej6.te.ua/

Тернопільська школа-ліцей №6  Тернопільську школу-ліцей №6 в Україні вважають однією з найпрогресивніших Щоб успішно навчатись, дитину потрібно стимулювати та заохочувати. Звичайні учнівські будні не повинні проходити сухо та лише за шкільною партою. Конкурси, інтелектуальні розваги, стимулюючі додаткові бали за успіхи та багато інших новаторських ідей уже давно є «родзинкою» Тернопільської школи-ліцею №6 імені Назарія Яремчука.